ISL85005AFRZ
MFR.Part #
ISL85005AFRZ
JLCPCB Part #
C1019006
Package
DFN-12-EP(3x4)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 4.5V~18V 500kHz 5A 800mV~15V Adjustable Buck Buck Built-in Yes DFN-12-EP(3x4) DC-DC Converters ROHS