ISL28006FH20Z-T7A
MFR.Part #
ISL28006FH20Z-T7A
JLCPCB Part #
C2057653
Description
-40℃~+125℃ 0.67V/us 0V~28V 1 115dB 180kHz 20V/V 50uA ±0.5V SOT-23-5 Current Sense Amplifiers ROHS