ISL28006FH50Z-T7A
MFR.Part #
ISL28006FH50Z-T7A
JLCPCB Part #
C2058686
Description
-40℃~+125℃ 0.67V/us 0V~28V 1 115dB 160kHz 50V/V 50uA ±0.5V SOT-23-5 Current Sense Amplifiers ROHS