IDT71V416VL10BEGI8
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
IDT71V416VL10BEGI8
JLCPCB Part #
C20473605
Package
48-CABGA (9x9)
Description
-40℃~+85℃ 10mA 10ns 3V~3.6V 4Mbit Parallel Port (Parallel) 48-CABGA (9x9) SRAM ROHS