HD64F7144FW50
MFR.Part #
HD64F7144FW50
JLCPCB Part #
C3212964
Package
LQFP-120(16x16)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 256KB 32 Bit 3V~3.6V 50MHz 74 8KB Built-in FLASH Others LQFP-120(16x16) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS