HD6473032F16
MFR.Part #
HD6473032F16
JLCPCB Part #
C3233410
Package
QFP-80(14x14)
Description
-20℃~+75℃ 16 Bit 16MHz 2KB 4.5V~5.5V 55 64KB External OTP Others QFP-80(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC)