FS70UMJ-06F-REN
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
FS70UMJ-06F-REN
Description
-55℃~+150℃ 125W 2V 60V 70A 7mΩ@10V N-Channel - MOSFETs ROHS