EL8201IS
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
EL8201IS
JLCPCB Part #
C4368399
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 10nV/√Hz@10kHz 2 2.5uA 200V/us 3V~5.5V 3uV/℃ 5.5V 6mV 90dB SOIC-8 Operational Amplifier