X5323S8IZ-2.7
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X5323S8IZ-2.7
JLCPCB Part #
C1355184
Package
SOIC-8
Description
0℃~+70℃@(Ta) 1 2.7V~5.5V 2.92V 200ms Active Low Open Drain Voltage Monitor Yes Yes SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS