DF2615FA24J
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF2615FA24J
JLCPCB Part #
C3233412
Package
QFP-80(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 16 Bit 24MHz 39 4.5V~5.5V 4KB 64KB Built-in FLASH Others QFP-80(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS