DF2166VT33V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF2166VT33V
JLCPCB Part #
C1344338
Package
TQFP-144(16x16)
Description
-20℃~+75℃ 106 10bit 16 Bit 33MHz 3V~3.6V 40KB 512KB 8bit External FLASH Others TQFP-144(16x16) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS