DF2168VT33V
MFR.Part #
DF2168VT33V
JLCPCB Part #
C1344738
Description
-20℃~+75℃ 106 10bit 16 Bit 256KB 33MHz 3V~3.6V 40KB 8bit Built-in FLASH Others TQFP-144(16x16) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS