71256SA15YGI
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
71256SA15YGI
JLCPCB Part #
C1349242
Package
SOJ-28
Description
-40℃~+85℃ 150mA 15mA 15ns 256Kbit 4.5V~5.5V Parallel Port (Parallel) SOJ-28 SRAM ROHS