RM30N100T2
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM30N100T2
JLCPCB Part #
C3290308
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 250pF 2nF 300pF 30A 39nC@10V 4V 50mΩ@10V 75W N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS