RM27P30LD
MFR.Part #
RM27P30LD
JLCPCB Part #
C3290954
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 115pF 2.5V@250uA 27A 30V 31.3W 55mΩ@4.5V 9.8nC@4.5V 930pF@15V P-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS