RM15P60LD
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM15P60LD
JLCPCB Part #
C3281394
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.08nF@15V 11.8nC@4.5V 13A 2.5V@250uA 31.2W 50pF 60V 90mΩ@10V P-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS