RM120N85T2
MFR.Part #
RM120N85T2
JLCPCB Part #
C3290340
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 160W 4.5V@250uA 5.3mΩ@10V 5.5nF@40V 55nC@10V 57pF 85V N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS