RM150N100HD
MFR.Part #
RM150N100HD
JLCPCB Part #
C3291133
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.69nF 100V 110nC@10V 150A 275W 4.2mΩ@10V 4V@250uA 6.68nF 78pF N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS