RSF1A-682-JBW
MFR.Part #
RSF1A-682-JBW
JLCPCB Part #
C17378131
Description
-55℃~+235℃ 1W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS