RSF1A-752-JBW
MFR.Part #
RSF1A-752-JBW
JLCPCB Part #
C17683262
Description
-55℃~+235℃ 1W 7.5kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS