RSF1A-131-JTW
MFR.Part #
RSF1A-131-JTW
JLCPCB Part #
C17313131
Description
-55℃~+235℃ 130Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS