175-390-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
175-390-JBW
JLCPCB Part #
C17642958
Package
Plugin,D8.9xL43.7mm
Description
-65℃~+350℃ 10W 39Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS