160-681-JTW
MFR.Part #
160-681-JTW
JLCPCB Part #
C17430614
Description
-65℃~+350℃ 5W 680Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS