BLU1206-1021-BT25W
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
BLU1206-1021-BT25W
JLCPCB Part #
C17564309
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS