175-2R2-JBW
MFR.Part #
175-2R2-JBW
JLCPCB Part #
C17557116
Description
-65℃~+350℃ 10W 2.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS