125-361-JTW
MFR.Part #
125-361-JTW
JLCPCB Part #
C17376916
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 360Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS