RSF1A-161-JBW
MFR.Part #
RSF1A-161-JBW
JLCPCB Part #
C17279481
Description
-55℃~+235℃ 160Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS