175-100-JTW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
175-100-JTW
JLCPCB Part #
C17531450
Package
Plugin,D8.9xL43.7mm
Description
-65℃~+350℃ 10W 10Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS