175-150-JTW
MFR.Part #
175-150-JTW
JLCPCB Part #
C17343421
Description
-65℃~+350℃ 10W 15Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS