135-2R0-JTW
MFR.Part #
135-2R0-JTW
JLCPCB Part #
C17377677
Description
-65℃~+350℃ 2Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS