125-431-JTW
MFR.Part #
125-431-JTW
JLCPCB Part #
C17555134
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 430Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS