160-300-JTW
MFR.Part #
160-300-JTW
JLCPCB Part #
C17244190
Description
-65℃~+350℃ 30Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS