135-751-JBW
MFR.Part #
135-751-JBW
JLCPCB Part #
C17225900
Description
-65℃~+350℃ 3W 750Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS