135-751-JTW
MFR.Part #
135-751-JTW
JLCPCB Part #
C17674477
Description
-65℃~+350℃ 3W 750Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS