135-4R7-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
135-4R7-JBW
JLCPCB Part #
C17679705
Package
Plugin,D4.8xL12.7mm
Description
-65℃~+350℃ 3W 4.7Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS