135-240-JTW
MFR.Part #
135-240-JTW
JLCPCB Part #
C17224763
Description
-65℃~+350℃ 24Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS