135-270-JTW
MFR.Part #
135-270-JTW
JLCPCB Part #
C17339177
Description
-65℃~+350℃ 27Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS