RSF1A-102-JTW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
RSF1A-102-JTW
JLCPCB Part #
C17200221
Package
Plugin,D3.4xL9mm
Description
-55℃~+235℃ 1W 1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS