RSF1A-124-JTW
MFR.Part #
RSF1A-124-JTW
JLCPCB Part #
C17450705
Description
-55℃~+235℃ 120kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS