GP55-1433-FTW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
GP55-1433-FTW
JLCPCB Part #
C17239474
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+160℃ 143kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS