125-1R8-JTW
MFR.Part #
125-1R8-JTW
JLCPCB Part #
C17462571
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 1.8Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS