175-2R2-JTW
MFR.Part #
175-2R2-JTW
JLCPCB Part #
C17359184
Description
-65℃~+350℃ 10W 2.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS