RBR3LAM40CTR
MFR.Part #
RBR3LAM40CTR
JLCPCB Part #
C5336589
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100uA@40V 3A 40V 550mV@3A 75A SOD-128 Schottky Diodes ROHS