KTR25JZPJ222
MFR.Part #
KTR25JZPJ222
JLCPCB Part #
C4116534
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS