ESR18EZPF6200
MFR.Part #
ESR18EZPF6200
JLCPCB Part #
C4159037
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS