RB168LAM-30TR
MFR.Part #
RB168LAM-30TR
JLCPCB Part #
C5336634
Package
SOD-128
Description
1 Independent 1A 30V 40A 600nA@30V 690mV@1A SOD-128 Schottky Diodes ROHS