RB160LAM-40TR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB160LAM-40TR
JLCPCB Part #
C253511
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100uA@40V 1A 40V 50A 550mV@1A SOD-128 Schottky Diodes ROHS