KTR18EZPF1053
MFR.Part #
KTR18EZPF1053
JLCPCB Part #
C2077961
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS