RB050LAM-40TR
MFR.Part #
RB050LAM-40TR
JLCPCB Part #
C442612
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100uA@40V 3A 40V 550mV@3A 80A SOD-128 Schottky Diodes ROHS