RTT25684JTE
MFR.Part #
RTT25684JTE
JLCPCB Part #
C458527
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS